Doprava zdarma při nákupu nad 2000Kč Poštovné od 60Kč

pásky a opasky

Pásky i opasky - je to součást našeho oblečení od pradávna. Pánové nosily vždy opasek, hlavně aby jim nepadaly kalhoty, dámy pro přepásání šatů.

Dneska  si páseček koupíme, aby nám seděl k šatům, pořádný opasek k riflím a na sukni krásný pásek z kvalitní kůže. Netradiční spona na pásku přiláká pozornost nejen mužů ale i žen.

Kvalita pásku je velmi důležitá. Některý pásek může být z umělé kůže, nebo jiného materiálu, ale opasky byli i v minulosti vyráběny vždy z kvalitní kůže. Mělo by se jednat o pevnou a silnou kůži, která něco vydrží. Na koženém pásku nesmí chybět krásná kovová spona. Riflová spona bývá nejčastěji vyráběna z niklu nebo jiného stříbrného kovu. 

Opasek se už dávno nezkracuje tím že přidáme dírku a pásek zkrátíme uříznutím. Opasky se zkracují na opačné straně - opasek odšroubujeme od spony, podle potřeby zkrátíme a znovu přišroubujeme ke sponě.

Vyberte si u nás ty nejhezčí a nejkvalitnější pásky, opasky nebo pásečky a udělejte si radost.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení