Doprava zdarma při nákupu nad 2000Kč Poštovné od 60Kč

O projektu I krása může pomáhat

 

Vážení a milí naši zákazníci, návštěvníci našeho webu,

na následujících řádcích si Vám dovoluji představit nový koncept obchodu Kabelky od hraběnky - I krása může pomáhat.

Mým záměrem je práce, která má vyšší smysl. Prostřednictvím prodeje luxusního a kvalitního zboží v rámci značky Kabelky od hraběnky pomáhat české společnosti. Konkrétně se jedná o věnování části příjmu potřebným, nemocným či postiženým v naší zemi a zajistit, aby se k nim peníze opravdu dostali. Mým snem je vybudovat takovou organizaci, ve které si lidé navzájem pomáhají, která poskytuje práci i lidem s určitým omezením a kde se finance určené pro podnikání využívají co nejefektivněji.

Říká se, že 80 % marketingových nákladů je vydáváno zbytečně. Vedení firem však neví, o kterých 80 % procent se jedná a proto nadále pokračují v placení marketingových položek. Já jsem se rozhodla pro jinou cestu. Namísto drahých reklam, bannerů a zbytečných výdajů investovat do dobré věci. Udělala jsem tlustou čáru a 10 % z realizovaných prodejů namísto toho věnuji konkrétní osobě, která tyto peníze v Česku opravdu potřebuje a využije ve svůj prospěch. Podmínkou pro získání podpory je zároveň fakt, že potřebný o tuto pomoc má skutečný zájem.

Tento záměr je postaven na soudržnosti a vzájemné spolupráci. Budu proto velmi ráda, když mi v mém konání pomůžete. Jaké konkrétní kroky tedy můžete Vy osobně udělat? Dejte o nás a o našem projektu, prosím, vědět co nejvíce lidem. Víte-li o někom potřebném z Vašeho okolí, řekněte mu o nás, pošlete mu naše kontakty nebo nám o něm napište krátký příspěvek na Facebook https://www.facebook.com/kabelkyodhrabenkycz-108868002513833/?fref=ts či na naši adresu: jirina@kabelkyodhrabenky. Dalšími možnostmi je sdílet informace z našeho Facebooku i webové stránky www.kabelkyodhrabenky.cz či sdílet událost, kterou vždy vytvoříme pro konkrétní osobu. Ozvěte se nám též, máte-li pro nás tip na spolupráci či nějaké doporučení.

Jaké informace potřebujeme znát?:

* Jméno a fotografii potřebného,

* Jméno jeho zástupce a kontaktní údaje,

* Krátký text o současné situaci a vývoji stavu,

* Jaké konkrétní pomůcky/přístroj/proceduru/léky či další pomohou zlepšit stav a jak,

* Výši konkrétní částky,

* Vaše jméno a kontakt, je-li jiné než kontakt zástupce.

 Z Vámi zaslaných příběhů budeme postupně vybírat a podporovat potřebné. Zavazujeme se, že 10 % obratu uložíme na speciální účet a jakmile bude vybrána cílová částka, předáme ji v podobě např. speciální pomůcky, vozíku, léků této osobě. Od dnešního dne, tj. 1. dubna 2016 začínáme střádat, přičemž počítadlo zde na webových stránkách zohledňuje každý uskutečněný nákup. Průběžně o výši naspořené částky budeme též informovat na Facebookové stránce. Stejně tak zde budeme informovat o jednotlivých příbězích. Veškeré aktivity budou vždy zdokumentovány, nafoceny, natočeny a poté uveřejněny. Budeme velmi vděčni za jakýkoliv způsob podpory tohoto projektu.

Napište nám, prosím, svůj příběh nebo příběh někoho z Vašeho okolí, sdílejte informace o našem projektu a pojďte se mnou pomáhat opravdu potřebným v naší zemi. Předem Vám velmi děkuji, Vaše Jiřina Párová

Poznámka: Vyhrazujeme si právo finálně rozhodovat o tom koho a kdy a jak podpoříme. Děkuji předem za pochopení.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...