Doprava zdarma při nákupu nad 2000Kč Poštovné od 60Kč

O projektu I krása může pomáhat

 

Vážení a milí naši zákazníci, návštěvníci našeho webu,

na následujících řádcích si Vám dovoluji představit nový koncept obchodu Kabelky od hraběnky - I krása může pomáhat.

Mým záměrem je práce, která má vyšší smysl. Prostřednictvím prodeje luxusního a kvalitního zboží v rámci značky Kabelky od hraběnky pomáhat české společnosti. Konkrétně se jedná o věnování části příjmu potřebným, nemocným či postiženým v naší zemi a zajistit, aby se k nim peníze opravdu dostali. Mým snem je vybudovat takovou organizaci, ve které si lidé navzájem pomáhají, která poskytuje práci i lidem s určitým omezením a kde se finance určené pro podnikání využívají co nejefektivněji.

Říká se, že 80 % marketingových nákladů je vydáváno zbytečně. Vedení firem však neví, o kterých 80 % procent se jedná a proto nadále pokračují v placení marketingových položek. Já jsem se rozhodla pro jinou cestu. Namísto drahých reklam, bannerů a zbytečných výdajů investovat do dobré věci. Udělala jsem tlustou čáru a 10 % z realizovaných prodejů namísto toho věnuji konkrétní osobě, která tyto peníze v Česku opravdu potřebuje a využije ve svůj prospěch. Podmínkou pro získání podpory je zároveň fakt, že potřebný o tuto pomoc má skutečný zájem.

Tento záměr je postaven na soudržnosti a vzájemné spolupráci. Budu proto velmi ráda, když mi v mém konání pomůžete. Jaké konkrétní kroky tedy můžete Vy osobně udělat? Dejte o nás a o našem projektu, prosím, vědět co nejvíce lidem. Víte-li o někom potřebném z Vašeho okolí, řekněte mu o nás, pošlete mu naše kontakty nebo nám o něm napište krátký příspěvek na Facebook https://www.facebook.com/kabelkyodhrabenkycz-108868002513833/?fref=ts či na naši adresu: jirina@kabelkyodhrabenky. Dalšími možnostmi je sdílet informace z našeho Facebooku i webové stránky www.kabelkyodhrabenky.cz či sdílet událost, kterou vždy vytvoříme pro konkrétní osobu. Ozvěte se nám též, máte-li pro nás tip na spolupráci či nějaké doporučení.

Jaké informace potřebujeme znát?:

* Jméno a fotografii potřebného,

* Jméno jeho zástupce a kontaktní údaje,

* Krátký text o současné situaci a vývoji stavu,

* Jaké konkrétní pomůcky/přístroj/proceduru/léky či další pomohou zlepšit stav a jak,

* Výši konkrétní částky,

* Vaše jméno a kontakt, je-li jiné než kontakt zástupce.

 Z Vámi zaslaných příběhů budeme postupně vybírat a podporovat potřebné. Zavazujeme se, že 10 % obratu uložíme na speciální účet a jakmile bude vybrána cílová částka, předáme ji v podobě např. speciální pomůcky, vozíku, léků této osobě. Od dnešního dne, tj. 1. dubna 2016 začínáme střádat, přičemž počítadlo zde na webových stránkách zohledňuje každý uskutečněný nákup. Průběžně o výši naspořené částky budeme též informovat na Facebookové stránce. Stejně tak zde budeme informovat o jednotlivých příbězích. Veškeré aktivity budou vždy zdokumentovány, nafoceny, natočeny a poté uveřejněny. Budeme velmi vděčni za jakýkoliv způsob podpory tohoto projektu.

Napište nám, prosím, svůj příběh nebo příběh někoho z Vašeho okolí, sdílejte informace o našem projektu a pojďte se mnou pomáhat opravdu potřebným v naší zemi. Předem Vám velmi děkuji, Vaše Jiřina Párová

Poznámka: Vyhrazujeme si právo finálně rozhodovat o tom koho a kdy a jak podpoříme. Děkuji předem za pochopení.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení